این مجموعه فعالیت خود را در سال 1383 در زمینه فروش ماشین آلات اکسترودر پلاستیک برای تولید انواع لوله، پروفیل، ورقهای پلیمری و انواع کامپاند های پلیمری آغاز نمود و در سال 1387 فعالیت خود را در قالب شرکت نکو ساز گیتی توسعه داد. در سال 1395 شرکت نکو پلیمر آرسام تاسیس شد و واردات و توزیع مواد اولیه صنعت پلاستیک به مجموعه فعالیت های این مجموعه افزوده شد.

 این شرکت در حال حاضر راه اندازی کلیه کارخانه های تولید لوله، پروفیل، ورقهای پلیمری، کامپاند و مستربچ را بطور کامل و از ابتدا تا انتها انجام می دهد. این خدمات شامل خرید ماشین آلات، نصب و راه اندازی و آموزش، خدمات پس از فروش، تامین قطعات یدکی، تامین ماشین آلات و تجهیزات جانبی، تجهیز سالن تولید، تامین نیروی کار، تامین مواد اولیه، ارائه دانش فنی و فرمولاسیون تولید می باشد.

از افتخارات این شرکت راه اندازی بیش از 500 عدد انواع خط تولید اکستروژن پلاستیک در ایران و برخی کشور های همسایه می باشد که این تعداد رو به افزایش می باشد.

مدیریت شرکت نکو پلیمر آرسام (نکوساز گیتی سابق) آقای مهندس آرمین اکبری می باشند و این شرکت با داراد بودن تیم های مجرب طراحی، فروش، خدمات فنی و نیز مواد اولیه سعی بر این دارد که در جهت ارتقاء صنایع پلاستیک این کشور گام بردارد.